czuwanie

Czuwanie przed zesłaniem Ducha Świętego

Przepiękny wieczór pełen mocy działania Ducha Świętego przeżyliśmy w ostatnią sobotę w naszej świątyni. Około 50 członków wspólnot parafialnych, w tym największa grupa z naszej wspólnoty "Góra Tabor," spotkało się na modlitewnym czuwaniu, na wzór Apostołów w Wieczerniku, by oczekiwać napełnienia Duchem Świętym.

Czuwanie na Jasnej Górze

W sobotę 18 maja 2013 r. Wspólnota Góra Tabor wyrusza na Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym (Kongres Odnowy w Duchu Świętym) na Jasnej Górze w Częstochowie. Gośćmi kongresu będą Lázaro Praxedes de Oliveira i Reinaldo Beserra Dos Reis z Brazylii.

Czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

Zapraszamy Parafian i Gości do czuwania modlitewnego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, które, jak w poprzednich latach, poprowadzą grupy parafialne: Oaza młodzieżowa i Odnowa w Duchu Św. W tym roku dołączy także Domowy Kościół. W czasie Wieczoru Uwielbienia, konferencję na temat: "Duch Święty bowiem pouczy was w tej właśnie godzinie, co trzeba mówić." (Łk 12, 12) wygłosi ks. Zbigniew Rajski.

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

Zapraszamy do wieliszewskiego kościoła w sobotę 26 maja 2012 na czuwanie modlitewne przed Zesłaniem Ducha Świętego. Uroczystość rozpoczniemy o godz. 19.30 modlitwą uwielbienia.

Strony

Subskrybuj RSS - czuwanie