Nasze świadectwa

Chwała Panu - mistrzowi niespodzianek.

cze
27

Bóg jest mistrzem robienia niespodzianek. Kiedy wydawało mi się, że moje życie jest już super  poukładane, bo wiadomo, mąż, praca, dom, jedno dziecko i drugie w drodze, zapukał do niego Pan Bóg. I tak urodziła się nasza druga córeczka Gabrysia, dziewczynka z zespołem Downa. To było trudne doświadczenie i nie potrafiłam zrozumieć, dlaczego nam się to przydarza. Jednak czas i wydarzenia (Gabrysia miała poważną operację serca, której miała nie przeżyć) pokazały nam, że to najpiękniejsza i najlepsza niespodzianka jaka mogła nam się przytrafić.

Wysłane przez Użytkownik czytaj więcej

Uzdrowienie

cze
15

Nazywam się Elżbieta. Chciałam podziękować Panu Bogu za cud uzdrowienia, który dokonał się w czasie jednej z ostatnich mszy świętych z modlitwą o uzdrowienie. Od kilku już lat cierpiałam na bóle stawów, ból przechodził z jednej kończyny na drugą. Nie pomogła rehabilitacja, ani leki przeciwzapalne. Ostatnio wzmógł się tak bardzo, że nie mogłam już ani ruszyć prawą ręką, ani spać z powodu straszliwego bólu barku. Gdy w czasie modlitwy prowadzący zaprosił przed ołtarz osoby z problemami z układem kostnym, podeszłam i poprosiłam o modlitwę.

Wysłane przez Ela czytaj więcej

Moja droga do Chrystusa

paź
25

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !
Mam na imię Elżbieta i należę do Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym .
Nasza wspólnota, w naszej parafii istnieje już ponad 4 lata.
Spotykamy się w każdy wtorek o godzinie 19.00 aby wspólnie wielbić Boga, poznawać naszą wiarę, rozwijać szczególne nabożeństwo do Ducha Świętego.
Na spotkaniach poznajemy i rozważamy Słowo Boże. Otwieramy nasze serca na działanie Ducha Świętego. Uczymy się współpracować z Łaską Bożą, rozeznawać własne powołanie.

Wysłane przez Użytkownik czytaj więcej