Polityka bezpieczeństwa

Na stronie internetowej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Góra Tabor" przy Parafii Przemienienia Panskiego w Wieliszewie nie zbieramy żadnych Państwa danych osobowych dla nich samych, ani w żaden sposób Państwa nie profilujemy. Mają one charakter stricte informacyjny.

Jednak korzystanie ze strony wiąże się z zostawianiem pewnych danych na serwerze. Tym samym wyświetlanie naszych stron w przeglądarce internetowej powoduje zapisanie informacji o zapytaniu w logach naszego serwisu. Są to m.in.:

  • publiczny adres IP komputera, z którego nadeszło zapytanie,
  • data i czas na serwerze w momencie nadejścia zapytania,
  • adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) gdy przejście na nasze strony nastąpiło przez odnośnik.

Nie podejmujemy żadnych wysiłków mających na celu powiązanie tych danych z konkretnymi osobami, z wyjątkiem działań niezgodnych z prawem (np. próba włamania). Służą nam one do celów statystycznych oraz do zapewnienia poprawności działania naszych stron. Logi te są przechowywane przez czas 3 miesięcy i trzech tygodni, po czym automatycznie zostają wykasowane.

Użytkownicy korzystający z mechanizmu wysyłania informacji za pomocą formularza kontaktowego przekazaja swoje imię i nazwisko, mogą przekazać swój adres e-mail. Na serwerze zapisywany jest także temat przesyłanej informacji, jej treść, adres IP oraz data wysłania. Zgłoszenia za pomocą formularza kontaktowego przechowywane są przez czas nieokreślony. W przypadku wyrażenia chęci usunięcia przesłanej informacji przy wykorzystaniu formularza kontaktowego uzytkownik serwisu, który wykorzystał tę możliwość powinien skontaktować się z kancelarią parafialną Parafii Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie.

W serwisie istnieje takze możliwość złożenia świadectwa. w Tym przypadku osoba anonimowo wypełnia odpowiedni formularz, a w serwiesie przechowujemy imię bądź pseudonim Autora, adres IP, datę zamieszczenia wpisu. Świadectwa przechowywane są przez czas nieokreślony. W przypadku chęci usunięcia tych danych należy skontaktowac się z kancelarią parafialną.

Administratorem zebranych danych, o których mowa powyżej, jest Parafa Przemieninienia Pańskiego w Wieliszewie.

W celu analizy statystyk naszych stron korzystamy również z usługi Google Analitycs, tym samym na naszych stronach jest umieszczony jej kod śledzenia.

Na niektórych stronach możemy korzystać z usługi Google Maps, bez możliwości ustalenia lokalizacji użytkowanika, możemy osadzać treści z serwisu Facebook oraz usługę licznik odwiedzin. Na naszej stronie internetowej mogą znaleść się także treści z serwisów zewnętrznych Odnowy w Duchu Świętym w Polsce lub serwisu You Tube.

Do prawidłowego funkcjonowania serwis wykorzystuje pliki cookies. Usługi zewnętrzne wykorzystują własne pliki cookies